FREDAG
9. OKTOBER
19:00

Fire halvkjente fjes

Kjøp billett

Fire halvkjente fjes er en standup-kveld du ikke vil gå glipp av. Flere av komikerne begynner nemlig å bli langt mer enn bare «halvkjente», og når disse fire står på scenen sammen, fylles stolradene raskt opp.

Ahmed Mamow er en av de mest spennende og raskest voksende stemmene i norsk standup. Med sin skarpe observasjonsevne, varme tilstedeværelse og presise punchlines har han på kort tid etablert seg som en komiker publikum virkelig legger merke til. Mamow kombinerer personlige historier med treffsikre betraktninger om hverdagsliv, kulturforskjeller og små absurditeter i samfunnet. Resultatet er en standup som føles både smart, relaterbar og svært morsom – og som treffer et bredt publikum.

Du husker han kanskje fra Latter Live, Kompani Lauritzen og ikke lov til å le på hytta?

Marius Thorkildsen er en energisk og treffsikker standupkomiker med en egen evne til å gjøre små hverdagsobservasjoner til store latterkuler. Med et skarpt blikk på livet, samfunnet og ikke minst seg selv, leverer han humor som er både gjenkjennelig og overraskende.

Aktuell i disse dager med både «Desken brenner» og «Sportsdesken» på Nrk. Latter Live etc..

Laurits Lundgaard er en standupkomiker med en leken stil, skarpe observasjoner og en egen evne til å finne humor i det som ofte går oss hus forbi. Med en blanding av selvironi, treffsikre poenger og uventede vendinger leverer han standup som både overrasker og treffer publikum bredt.

Du husker han kanskje fra Hvite Gutter?

Hallvard Dyrnes er en standupkomiker med skarp penn, solid scenetilstedeværelse og en egen evne til å finne humor i de små detaljene i hverdagen. Med en kombinasjon av tørre observasjoner, selvironi og presise poenger leverer han standup som både treffer bredt og sitter lenge hos publikum.

Og så har han 3 millioner likes på TikTok.